Ekonomi Sihirbazı bilgisayarınıza çok yönlü hesap yapma yeteneği kazandırır!

 

 

Borsa Yıldızı , Filtre Bankası ve Ekonomi Sihirbazı Lisans Sözleşmeleri

 
Weblerimizde  yeterli açıklamalar yapılmış olduğundan  ürünlerimizin satın almadan sonra iadesi mümkün değildir 

Borsa Yıldızı Lisans Sözleşmesi

1-Borsa yıldızı filtreleri ve bunlara dayanak olarak verilen sitedeki yazılar sadece bilgi amaçlı verilmektedir. Hem Borsayildizi.com sitesinde hem de söz konusu filtrelerden elde edilen sonuçlar hiçbir zaman “al” “sat” veya “Fonlar dâhil herhangi bir yatırımda işlem yap.” anlamında değildir. Bu sitedeki bilgiler kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz vereceğiniz kabul edilerek sizlerle paylaşılmaktadır. Ayrıca, hem bu sitede hem de borsa yıldızı filtrelerinin ortaya koyduğu sonuçlardan hiçbirisi mali, hukuki, parasal veya vergisel öğüt, danışmanlık olarak algılanmamalıdır. Herhangi bir yatırım kararı vermeden mutlaka profesyonel yatırım danışmanlığına başvurmanızı öneririz.

2- Borsayildizi.com/org sitesinin hiçbir yatırımcı kuruluş, kişi veya bunların irtibatlı olduğu başka bir merciyle ilişkisi yoktur. Bu sitede veya Borsa yıldızı filtrelerinde ortaya konan fiyat hareketleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu, aynı fiyat hareketlerinin aynı şartlarda yeniden oluşacağına işaret etmez. Yani, geçmiş performans gelecekteki performansın güvenilir bir göstergesi değildir.

 3-Her yatırım önemli riskler içerir. Borsayildizi.com/org sitesinde anlatılanlar veya Borsa yıldızı filtresinden elde edilen veriler veya sonuçlar hiçbir zaman “Bu riskleri alın.” anlamında anlaşılmamalı ve belli varsayımlara dayandığından bu sitenin veya Borsa yıldızı filtrelerinin kullanıcıları tarafından risk almak için  tamamen güvenilir kabul edilmemelidir.

4-Sitemizde link verilmiş herhangi bir site sadece bilgi amaçlı olarak görülmeli ve bu, siteleri tavsiye anlamında yorumlanmamalıdır. Borsayildizi.com sitesinde ana link verilmiş olan Thomson Reuters Firmasına ait metastock.com adresi de aynı şekilde ele alınmalıdır.

Kişisel bir bilgisayar için Windows programı ne ifade ediyorsa piyasa hareketleri için de hem Thomson Reuters Firmasının hem de metastock.com adresinde sunulan Metastock programının benzer şeyleri ifade ettiği göz ardı edilmemelidir.

Şimdilik, sadece Metastock programıyla kullanılan Borsa yıldızı filtrelerini veya metastock.com adresinden herhangi bir hizmet veya programı satın almak metastock.com adresiyle veya Thomson Reuters Firmasıyla ilişkilerinizde bizim tekeffül (birine kefil olma) olduğumuz anlamına gelmez.

Metastock.com adresinden alacağınız program, veri veya başka türlü hizmetlerle ilgili bilgi, şikâyet, öneri tamamen ilgili firmayla ve İngilizce yapılmalıdır. Bu konuda bizden herhangi bir yardım istenmemelidir.

5- Borsayildizi.com/org sitesi  ve Borsa yıldızı filtreleriyle Filtre  Bankası verileri  temel olarak profesyonel yatırımcılar için hazırlanmış olduğundan sitelerimizden veya sitelerimiz  yoluyla  hizmet veya veri alanlar  hem borsayildizi.com hem de ekonomisihirbazi.com sitelerinde  verilen bilgilerin kendileri için yeterli olduğunu  ayrıca ek bilgi verme yükümlülüğümüzün bulunmadığını peşinen kabul etmiş olurlar. 

6-Borsayildizi.com/org  ve ekonomisihirbazi.com siteleri veya bu sitelerin sahibi olan MERAY Bilişim Limited Şirketi üçüncü kişilerce bu sitelere yapılmış müdahaleler sonucu yapılan değişiklikler veya bilgilendirmelerden kaynaklanan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

7-Site kullanıcıları hem Borsayildizi.com/org hem de Ekonomisihirbazi.com siteleriyle yaptıkları işlemlerde ülke mevzuatına uygun ve fikrî mülkiyet haklarına saygılı bir şekilde hareket etmek zorundadırlar.

8-Borsayildizi.com/org ve Ekonomisihirbazi.com sitelerinde sunulan ürünler ve bilgilerin  fikrî mülkiyet hakları tamamen Eyyup Acar’a ait olup, bu hakların yurt içi kullanımındaki tek yetkilisi MERAY Bilişim Danışmanlık Limited Şirketidir.

 

Ekonomi Sihirbazı  Programı Lisans Sözleşmesi

 

Bu yazılım aşağıda ifade edildiği gibi fikri mülkiyet hakları mevzuatıyla koruma altına alınmıştır.

Yazılım sadece burada belirtilen hüküm ve şartlar altında kullanılabilir.

Anlaşma şartları :

Burada Meray Bilişim Limited Şti. ile sizin aranızda hukuki bir anlaşmaya varılmaktadır.Şirketimiz bu yazılımı sadece internet vasıtasıyla satmakta,tarafınıza cd,kitap vs. gönderimi yapılmamakta ve web sitesinde yazılımın bir çok tablosu açık bir şekilde örnekleriyle verilerek nasıl kullanılacağı gösterilmektedir . Bu programı satın almaya karar vermekle ihtiyaçlarınıza cevap vereceğine kanaat getirmiş olmalısınız. Bu programı satın almakla veya kullanım yetkisine kavuşmakla bu anlaşmaya uyacağınızı da kabul etmiş olmaktasınız. Satın alınan programın iptali/ücret iadesi yapılmamaktadır. Bu nedenlerle satın alma işleminizi tamamlamanız halinde bu sözleşmeden feragat imkanının bulunmadığını da   kabul etmiş olacaksınız. 

Genel Şartlar :

1-Bu program Windows tabanlı olarak çalışır .Sadece kişisel bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bir ağ sisteminde çalışmaz. Linux veya Mac gibi programlarda kullanılamaz. Bu gerekçelerle iade isteğinde  bulunulamaz.

2-Bu yazılım  sadece tek bir bilgisayara kurulmak üzere satılmaktadır. Ancak bilgisayarınızdaki işletim sisteminizi bozmamanız ve programı silmemeniz halinde süresiz   kullanma hakkına sahipsiniz . Bu programı kurduğunuz bilgisayarınızın satın alma tarihinden itibaren 18 ay içinde çökmesi halinde (şifresini saklamanız koşuluyla ) internet yoluyla sistemimize bağlanarak yine aynı bilgisayara yeniden kurabilirsiniz . İlk kurma veya yeniden kurma nadiren de olsa Windows işletim sisteminizdeki veya çalıştığınız kurumun internetini kullanarak programı indirme veya aktive etme esnasında güvenlik duvarı veya bir başka nedenle karşılaşacağınız kuramama problemini kendi imkanlarınızla çözmelisiniz . Bu konuda bizden teknik destek isteyemezsiniz. Bu programın tek bilgisayara ve tek kurulum için fiyatlandırıldığını ve bu 18 aylık sürenin  size sadece bir avantaj olarak verildiğini ve bunun kaldırılabieceğini göz önünde bulundurmalısınız .

3-Bu programın mülkiyeti  , ilk kurduğunuz bilgisayarı takip eder . Yeni bir bilgisayar almakla hakkınızı bu bilgisayara devredemezsiniz . Programı yeniden satın almalısınız .

4-Bu programı bilgisayara kurduktan kısa bir süre sonra olsa dahi fikrinizi değiştirip kurma hakkınızı  bir başka bilgisayara hiçbir şekilde devredemezsiniz .

5-Program , iki adet ortak satın alma hali hariç  bir başkasına satılamaz , devredilemez , kiraya verilemez veya bağış söz konusu olamaz, ancak bilgisayarın bir başkasına şifresiyle beraber devri hali istisnadır .

 6-Programın fikri mülkiyet hakkının sahipleriyle Şirketimiz arasında yapılmış satış sözleşmesinin herhangi bir sebeple sona erdirilmesi   halinde   programın internet yoluyla aktive etmenizdeki sorumluluğumuz ,  bu sözleşmenin bitişinden itibaren 1 ay sonra sona erer. Bu nedenle satın  aldığınız tarihten  itibaren en geç  bir ay içerisinde programınızı  yükleyip aktivasyon yapmanızı öneririz .

7 - İki adet alımlarda size gönderilen şifreden birini beraber satın aldığınız bir arkadaşınıza vermeniz halinde şirketimizin muhatap aldığı e-mail adresi ; programı satın alan ve kendisine şifre gönderilendir.Bu sözleşmedeki   şartlara aykırı olmamak kaydıyla   aranızdaki   hukuki ilişki bizi hiçbir şekilde bağlamaz .

8-  2 . maddede sözü edilen bilgisayarınızın  yeniden aktivasyonu esnasında şifrelememize temel aldığımız parçalardan birini değiştirmeniz halinde programınızın aktivasyonunun olamıyacağını biliniz . Bu durumda önce programı kurununuz sonra bilgisayar parçasını değiştiriniz. Aksi halde programı yeniden satın almalısınız .   

Bilgisayarınızın veya programın çökme ihtimaline karşı email adresinize gönderilen program şifresinin VE KURULUM LİNKİNİN  bir kopyasını e-mailinizde ve bir Cd de saklayınız. Şifreniz VE KURULUM LİNKİNİZ  olmadan programı sitemizden tekrar yükleme ve aktive etme imkanınızın olmadığını ve bu konuda bizden yardım talebinde bulunamıyacağınızı  biliniz.

9-Programın HERHANGİ BİR NEDENLE BOZULMASI HALİNDE DENETİM MASASINDAN UNISTALL ETTİKTEN SONRA E’MAILİNİZDEKİ LİNKE TIKLAYARAK YENİDEN YÜKLEYİNİZ.

 

Kullanım Şartları:

Programı ( 7. Maddedeki ortak alım hariç olmak üzere ) satamaz , kiralayamaz veya bir başkasının bilgisayarına devredemezsiniz. Böyle bir devir fikri mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelir ve gerekli kanuni yollara başvurulur.

Açık bir şekilde biliyor ve bizimle anlaşıyorsunuz ki yazılımın kullanılmasıyla vereceğiniz kararlardan ne şirketimiz ne de bu programın fikri mülkiyet hakkına sahip olanlar sorumlu tutulamaz. Alacağınız kararlar ve yapacağınız işlemlerin sorumluluğu tamamen size aittir.

Bu programın hazırlanması sırasında gerek mülkiyet hakları sahipleri gerekse şirketimiz tarafından gereken bütün özen ve dikkat gösterilmesine rağmen oluşacak hatalardan dolayı tarafımıza herhangi bir sorumluluk yüklenemez , gelir kaybı veya zarar iddiasında bulunulamaz.

 

Ortak hükümler: 

Hem Borsa Yıldızı filtrelerinin  hem de  Ekonomi Sihirbazı programının  kısmen de olsa parçalara ayrılması , dağıtılması  , Meray Bilişim Ltd Şti   izni olmaksızın yeniden satılması ,başka bilgisayar formatlarında veya dillerde yayınlanması , kesinlikle yasaktır.

Herhangi bir anlaşmazlık veya fikri mülkiyet haklarının ihlali halinde Ankara mahkemeleri yetkilidir.